تبلیغات
توپترین ها - اسرار آندرتیکر
 

اسرار آندرتیکر

نوشته شده توسط :فریبرز حاتمی
چهارشنبه 27 مهر 1390-06:06 ب.ظ

تیکر اولین فن last ride رو در 30 جوئن 2000 به ادج زدوی جزو 100 کشتی گیر برتر قرن 20میباشد.در سال 1999 رهبر تیم ministry of the darkness بود.اولین کمربند قهرمانی جهان رادر survivor series 1991 گرفت.در سال 1995 چشمان وی به شدت آسیب دید و مدتی هم در اتاق عمل با چشمان پانسمان شده گذراند.تیکر در زندگیش 2 بار ازدواج کرده و از هرهمسرش 2 فرزند دارد.در حال حاضر همسرش سارا کالوی نام دارد که دخترعمویش هست.هم خودش و هم سارا به ورزش بوکس علاقه دارند.قبل از اینکه کج کار شود بسکتبالیست حرفه ای بوده.قد او در زندگی واقعیش 20 سانت کمتر از کشتی کج بوده برای بلندترکردن قدش تلاش کرده)از سال 1991 تا 1993 به هیچ وجه در بازی تک به تک نباخته بود.در13 wrestlemania پی در پی مسابقه را نباخته.حریفان ناکام وی در رستلمینیا به ترتیب از قدیم تا جدید:randy orton-kane-big show & a_train-ric flair-triple H-big bossman-kane-sycho sid-diesel(kevin nash)-king kong bundy-giant gonzalez-jakeroberts-jimmy snukaیک پسر از همسر اول داره به نام گانر که متولد سال 1993 هستش ویک دختر متولد سال 2002 از سارا دارد.یک پسر به نام کوین از همسر اولش(جودی لین) هم دارد(متولد 1996)پدرش فرانک در سال 2003 مرد.مادرش کاترین کالوی و برادران بزرگترش دیوید و مایکل و پاول و تیموسی میباشند.پاول برادر بزرگش در اداره پلیس کار میکند.آخرینبازی وی در WCW در مقابل lex luger بوده.در WCW منجرش پاول هیمن(منجر سابق براک)

بود.در حال حاضر اولین کج کاریه که در فیلم هندی بازی کرده!!! اسم فیلم هندیشkhiladiyon ka khiladi هست.در این فیلم تیکر هندی حرف میزند!!!!!!!!بهترین دوست تیکربرایان لی یا همون آندرتیکر قلابی در سامراسلم 1994 هست.او در عروسی تیکر با سارا شرکت کرد.در سال 2005 دخترش به نام گراسی متولد شد.تابه حال 2 تا از کمربندهای قهرمانی خود را از هولک هوگن گرفته.طی نظر خواهی های مردمی تیکر ۲۸ با ر به عنوان محبوب ترین وبرترین کشتی کج کار انتخاب شده و از این نظر نیز اول میباشد و نفر دون کوین نش میباشد. و حالا شرحی داریم بر بیوگرافی "آندرتیکر" پیشنهاد میکنم که بخونید که خیلی جالبه:

مارک ویلیام کالاوی (اگرچه به اشتباه کالووی یا کالوی خوانده می شود) یک کشتی‌گیر   حرفه‌ای آمریکایی که با نام آندرتیکر (مامور کفن ودفن) در رینگ شناخته میشود. کالاوی هم   اکنون در اسمکدان مشغول است. آندرتیکر موفقیت های شایانی داشته است. علاوه بر چند عنوان قهرمانی در ۱۴ مسابقه که  در رسلمینیا انجام داده است در تمام آن ها پیروز شده است. او به عنوان سفیر و یکی از پایه های WWE برای ۱۶ سال شناخته می‌شود.

نامهای قبلی "آندرتیکر" در رینگ:کماندو، سلطان درد، مجازاتگر، مردمرده، مارک بیرحم و مامور کفن و دفن.

او دوران حرفه‌ای خود را در سال ۱۹۸۴ در WCW که الان وجود ندارد شروع کرد. و چندین   قهرمانی بدست آورد. سپس از سال ۱۹۹۰ به NWA پیوست. در همین بین NWA یا اتحاد کشتی ملی تبدیل به WCW یا کشتی قهرمانی جهانی تبدیل گشت. درWCW او با نام مارک سنگدل به همراه کشتی گیر دیگری با نام Dangerous هم تیم شده بود. مهمترین مسابقه او در WCW در برابر(لکس لوگر) بودکه او را شکست سختی داد.اما بعد از این مسابقه WCW در اواخر سال ۱۹۹۰ نپذیرفت تا با او قرارداد منعقد کند در نتیجه او با (وینس مک ماهون)در WWF قرارداد بست.

کالاوی در WWE کار خود را با نام Undertaker در Survivor Series ۱۹۹۰ آغاز کرد. او در بین سالهای ۱۹۹۱ تا ۱۹۹۳ هیچ مسابقه تک نفره‌ای را نباخت.

در اوایل سال ۱۹۹۲ او هم تیمی و متحدش به نام Snakes Robert را در اولین رسلمنیای خود شکست داد. در ژانویه ۱۹۹۴ او با قهرمان WWF درآن زمان یعنی یوکوزانا دو دیدار از معروفترین مسابقه ها از نوع Casket Match رادر رویال رامبل و سوروایورسری ۱۹۹۴ انجام داد. در این زمان بود که آندرتیکرشخصیت فوق طبیعی خود را توسعه داد.او کارهایی مانند بازی با نور بوسیله بالا بردن دست هایش، یا جنگ روانی با حریفش و سخن گفتن در غیبت و...را انجام می داد. در رویال رامبل ۱۹۹۴ او در مقابل ۱۲ نفر مقاومت میکرد که یاکوزانا او را به درون تابوت انداخت. درآن هنگام روح آندرتیکر در صفحه تلویزیون (به صورت جلوه‌های ویژه) ظاهر گشت و این هشداری بود که او برخواهد گشت. این اولین وقفه آندرتیکر بود. در واقع او یک مصدومیت از ناحیه پشت برایش ایجاد شده بود که نیاز به مقداری زمان برای استراحت داشت. در همین موقع بود که بدل آندرتیکر پیدا شد. این مسئله باعث پدیدار شدن آندرتیکر واقعی شد که در یک نبرد در سامراسلم ۹۴ آندرتیکر واقعی بر آندرتیکر بدلی پیروزی قهرمانانه ای یافت.اودر بین سالهای ۹۵ تا ۹۷ افرادی چون Irwin R, Schyster, Goldust, Vader, Mankind, King Kong Bandy راشکست داد. در سال ۱۹۹۵ کمال مصطفی منبع قدرت آندرتیکر یعنی کوزه مرگ را دزدید.

آندر تیکر همچنین موسس و پایه گذار چندین بازی میباشد از جمله:

the casket match

the Boiler Room Brawl match

the Buried Alive match

the Hell in a Cell match

the Inferno match

او از سال۲۰۰۰ مدلش را تغییر داد و با شکلی جدید وارد شد .  لقبش big evil-شیطان بزرگ-  خطاب شد.او با کاوری که عکس یک اژدهای قرمز روشه و با شلواری نه چسبناک و دستمال سر وارد میشد.پس از مدتی تیکر مدلش و آهنگش را تغییر داد و از گروه لیمبیسکید کمک خواست و آنها واسش آهنگ رولین را ساختند و تیکر با مو تور وارد میشد. او در سال۲۰۰۴ با مک من مسابقه داد و مسابقه ی قبر بود تیکر مک من رو تو قبر انداخت و تا خواست درب ماشین رو باز کنه و رو مک من خاک بریزه کین از ماشین خارج شد و اونو داخل قبر پرت کرد و {کین تازه صورتش را عمل کرده بود و آندر نمیدانست که اون کین است}خاک رو اون ریخت و همه فکر میکردند آندرتیکر مرده ولی او در رسلمنیا?? با کین مسابقه داد و مدل قبلی خود یعنی همون مرد مرده وارد شد و آندر در هیچ رسلمنیایی باخت نداده!تیکر چند بار آتش گرفته و چند بار به خاک رفته.۱-من کاین اورا خاک کرده ۲- کین او را آتش زده۳-کین او را خاک کرده۴-اون را در ماشین اددی کرده و آتش زدند۵-رندی ارتن اورا آتش زده۶-مارک هنری او را به حد مرگ زده و مرده بود که باز هم دستش ازخاک بیرون میاد.و خلاصه ی کلام اینه که:

آندرتیکر رو کسی نمیتونه  شکست  بده ....نظرات() 


cheap psychics
شنبه 18 شهریور 1396 03:56 ق.ظ
من مطالب زیادی در مورد دوستداران وبلاگ نویس خواندم اما این
مقاله در واقع یک قطعه نوشتاری متناقض است
آن بالا
std testing near me
جمعه 17 شهریور 1396 07:06 ب.ظ
هیا! من فقط می خواستم بپرسم آیا تا به حال با مشکل مواجه شده اید؟
هکرها آخرین وبلاگ من (وردپرس) هک شد و من به پایان رسید تا از دست دادن چند هفته کار سخت به دلیل
هیچ پشتیبان نیست آیا شما هر گونه راه حل برای محافظت در برابر هکرها؟
psychic phone reading
جمعه 17 شهریور 1396 10:48 ق.ظ
من همیشه نصف یک ساعت برای خواندن مقالات این وب سایت همه را صرف کردم
زمان همراه با یک لیوان قهوه.
cheap telephone psychics
جمعه 17 شهریور 1396 08:42 ق.ظ
تبادل لینک هیچ چیز دیگری نیست اما تنها قرار دادن لینک صفحه وب شخص دیگری در صفحه شما در مکان مناسب است و شخص دیگری هم به نفع شماست.
private std screening
جمعه 17 شهریور 1396 04:58 ق.ظ
واقعا مهم نیست اگر کسی بعدا آن را نمی داند
به کاربران دیگر که آنها کمک خواهد کرد، بنابراین در اینجا رخ می دهد.
std testing near me
جمعه 17 شهریور 1396 01:45 ق.ظ
متشکرم برای ارسال شگفت انگیز شما! من به طور جدی از خواندن آن لذت بردم، شما یک نویسنده عالی خواهید بود.
من همیشه وبلاگ خود را نشانه گذاری میکنم و در نهایت برگشت خواهم کرد
بعید به زودی من می خواهم شما را تشویق کنم تا قطعا پست های عالی شما را ادامه دهم
بعدازظهر خوبی داشته باشید!
chaturbatefreetokenshack.com
دوشنبه 13 شهریور 1396 08:18 ق.ظ
Amazing! This blog looks exactly like my old one! It's on a
entirely different subject but it has pretty much the same page layout and design. Great choice of colors!
Lashunda
دوشنبه 16 مرداد 1396 09:14 ب.ظ
My brother suggested I might like this web site. He was entirely right.
This post truly made my day. You cann't imagine just how much time I had spent for this info!
Thanks!
chaturbatetokenshack.online
شنبه 14 مرداد 1396 07:00 ب.ظ
Thanks for the auspicious writeup. It in truth was a entertainment account it.
Look complicated to far introduced agreeable from you!
However, how could we be in contact?
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


درباره وبلاگ:آرشیو:


آخرین پستها:


نویسندگان:


نظرسنجی:


آمار وبلاگ:The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox